• Facebook: Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat

• Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Hunyadi u.6.

• Tel: 76/463-671

• E-mail: kiskunvedonok@gmail.com

bd swiss

Aktuális...

Kriston Intim Torna Kiskunfélegyházán

Helyszín  : Kiskunfélegyháza, Hunyadi u. 6.

Jelentkezés : Vidács Tímea KIT tréner, védőnőnél a  06 30 416 2679-es telefonszámon

A KRISTON INTIM TORNA® (KIT), alhas védő tréning  nők, férfiak, gyerekek számára, melynek célja, hogy megelőzze a gyenge záróizomból, rossz tápanyagellátásból, helytelen szokásokból adódó elváltozásokat, és azokat megszüntesse vagy csökkentse.

Kriston intim torna® NŐI tréning elvégzése az alábbi esetekben javasolt:

• Női belső erőd megtartása  érdekében erős, edzett gátat szeretnél
  • Menstruációs fájdalmak, cikluszavarok megszüntetésére,
  • Megfoganás elősegítésére, a nemi hormonok termelődése  fokozódik
  • Várandósság alatt,
  • Szülés után,
  • Szexuális élet minőségének javítására,
  • Változó korra készülve,
  • Az emésztő- és kiválasztó szervek egészséges működésének megőrzésére,
  • Vizeletcsepegési tüneted megszüntetésére,
  • Hüvelyi-, szeméremtájéki visszértágulat, aranyér megszüntetésére,
  • Gyulladási hajlam megszüntetésére,
  • Belső szervi süllyedéses elváltozások, tünetek enyhítésére,megszüntetésére,
  • Altesti műtétek előtt, ha már elkerülhetetlen, érdemes rá tudatosan felkészülni,
  • Altesti műtétek után, az elért eredmények megtartása érdekében

Mi történik a KIT tréningen?

A tréning elején mindenki kitölt egy kérdőívet, melyet csak a tréner néz meg, aki garanciát vállal arra, hogy az adatokat bizalmasan kezeli. A tréning végén mindenki egyéni programot kap problémájától, egyéb sajátosságától függően a kiértékelt kérdőív alapján. Minden résztvevő CD-t kap, melynek segítségével könnyebb az otthoni gyakorlás.

A résztvevők lépésről lépésre  sajátítják el a rejtett izmok tréningjét életkortól, ügyességtől, önbizalomtól függetlenül. A gyakorlatok megtanulása után az otthoni gyakorlás csak napi 10 percet igényel, de egész nap érződik jótékony hatása. A záróizmok a KIT segítségével 10 hét alatt 132%-os fejlődést érnek el átlagban.

A tréning nem csupán a tornából áll. A tréning része, hogy miként védd női szerveidet az érzelmek őszintébb megélésével, intim szokásokkal, életstílussal. A tréningen sok információról lesz szó, amely hatással van az alhas egészségére. A szokásaink gondozása ugyanolyan fontos, mint a rendszeres gyakorlatok végzése. Segít bennünket a női testünk védelmében, ezzel női létünk boldogabb megélésében.
Néhány téma: szokások átgondolása, menstruáció, tampon használat, szexuális egészség, várandósság, szülés, gyermekágy, menopauza, meddőség, menstruációs rendellenességek, menstruációs görcs (…).

„Ami csak rajtad múlik, az megvalósítható!” (Kriston Andrea)

www.intimtorna.hu

Babamasszázs tanfolyam folyamatosan,

minden hónap elején indul.

Jelentkezni Nagy Erika védőnőnél

a 70/431-5677-es telefonszámon lehet.