• Facebook: Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat

• Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Hunyadi u.6.

• Tel: 76/463-671

• E-mail: kiskunvedonok@gmail.com

bd swiss

Tinisarok

Ezt az anonim tanácsadó oldalt fiataloknak, nektek készítjük, 12-21 éveseknek.

Szeretnénk, ha egy egészségesebb generáció nőne föl, aki törődik magával és környezetével, a többi emberrel.

A testi- és a lelki egészség teljessége nélkül nehéz boldog életet élni, ami mindannyiunk célja. Közhely, hogy amíg egészségesek vagyunk, addig nem látjuk az egészséget értéknek, pedig az! A betegségek túlnyomó többsége az életmóddal függ össze, tehát legtöbbször magunk is felelősek vagyunk érte. Természetesen ez nem mindig van így. Legtöbbször azonban apró dolgokkal is sokat tehetünk érte.

Kérdéseitekre válaszolunk – ez lehet egy orvosi vizsgálattal kapcsolatos aggodalom, vagy egy magadon tapasztalt-vélt egészségi eltérés, de akár valódi betegséggel kapcsolatos információ is. Nem csak a szűken vett egészséggel-betegséggel kapcsolatos témákban várjuk a kérdéseket, hanem pl.

• testi problémák - fiúknak, lányoknak
  • lélek - kapcsolatok, barátság, család, szerelem
  • szex - fogamzásgátlás, felvilágosítás, terhesség, problémák
  • életmód - táplálkozás, fogyókúra
  • veszélyek - drog, cigi, alkohol
  • szabadidő - mozgás, sport

Látogassatok el többször az oldalra, kérdezzetek, és ha hasznosnak találjátok, osszátok meg a barátaitokkal is.

Kérdésed van? Tedd fel bátran!

Egy ifjúsági védőnő és egy pszichológus várja a kérdéseket.

Felteszem a kérdésem :

e-mail címed:
Üzenet
Biztonsági szó:*
 Kérem segítsen elkerülni a SPAM-okat!

Az online tanácsadás segít megőrizni az inkognitót, így könnyebb megnyílni, őszintén beszélni a legbelső érzésekről, problémákról, nehézségekről. Fontos azonban megjegyezni, hogy az interneten való kapcsolattartás nem helyettesíti az élő, személyes találkozással járó tanácsadást. Figyelembe kell venni azt is, hogy az interneten keresztüli tanácsadás nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, a diagnózis felállítását, és a terápiát.